Szkolenie

Zabawy inspirowane lasemDla kogo?

To szkolenie jest dla nauczycielek przedszkoli i szkół podstawowych na etapie nauczania początkowego jak również dla osób, które pracują z dziećmi w bibliotekach, świetlicach, domach kultury, klubach malucha. To szkolenie to ogrom wiedzy przydatnej również rodzicom i wszystkim tym, którym bliska jest idea korzystania z mądrości natury i muzyki w spotkaniu z dzieckiem.

Warsztat

🎻 Nauczymy Was dawnych zabaw ludowych, w które bawiły się Wasze babcie i dziadkowie

🎻 Pokażemy autorskie - kukawkowe zabawy taneczne

🎻 Muzyka na żywo - zagramy dla Was na skrzypcach, basetli, akordeonie, bębenku, piszczałkach i przeszkadzajkach

🎻 Nagrania muzyczne - przekażemy Wam nasze nagrania oraz linki do wielu świetnych utworów dostępnych w internecie

Skupimy się na praktycznej nauce zabaw opracowanych przez nas pod kątem powiązania folkloru oraz polskiej muzyki tradycyjnej z edukacją przyrodniczą - szczególnie lasu i jego mieszkańców. Zajęcia chętnie prowadzimy na wolnym powietrzu, co pozwala nam na bliższy kontakt z naturą.

Podczas szkolenia nauczymy się:

Informacje praktyczne:
Przykład materiałów szkoleniowych

PRZYKŁAD Zabawy inspirowane lasem.pdf

Zadzwoń do nas!

Możemy zorganizować szkolenie w Twojej placówce a może już planujemy spotkanie w Twojej okolicy?

Integracja i zabawa 

Wprowadzamy luźną atmosferę. Ważne jest dla nas aby zabawy zostały przećwiczone w trakcie szkolenia i doświadczone nie tylko na poziomie intelektualnym lecz również poprzez ciało. 


Nasz cel

Zależy nam na tym, aby osoby biorące udział w naszym szkoleniu wyszły z gotowymi pomysłami na zabawy do wykorzystania w codziennej pracy z dziećmi w przedszkolu i szkole. Muzyka na żywo

Podczas szkolenia usłyszycie muzykę graną przez nas na żywo na akustycznych instrumentach. Uczestniczki nauczą się wybijać rytmy drewnianymi grzechotkami. To okazja do umuzykalnienia, jak również integracji i dobrej zabawy w grupie. 


Poznaj prowadzących
i inne szkolenia